Bu Haftasonu, Xbox One’da NBA 2K15’i Ücretsiz Oynayın

Amerikan Basketbol Ligi olan NBA’de Playoff’ların olması sebebiyle, Microsoft, NBA 2K15’i Xbox One’ı bu hafta sonu ücretsiz olarak oyun severlere sunma kararı aldı.

24 Nisan 2015 tarihinden itibaren bedava indirebileceğiniz oyunu, 27 Nisan 2015, Pazartesi gününe kadar bedava oynayabileceksiniz. Konuyla ilgili daha detaylı açıklama yapan Microsoft, oyun severlerin NBA 2K’nın tam sürümünü indireceklerini söyledi, ayrıca arzu ederlerse daha sonrasında iste satın da alabilecekler. İlave olarak, oyunda kullanılan sanal paralarda da bu hafta sonuna özel %33 indirim olacak.

Hatırlarsanız, Microsoft daha önce de buna benzer bir kampanyayı kısa süreliğine ‘’Forza Motorsport 5’’ ve ‘’Sunset Overdrive’’ oyunları içinde yapmıştı. Steam’de bu tarz olaylara daha sık rastlıyoruz umarız bu tarz konsol örnekleri de kısa sürede daha çok artar. Bu tarz teşviklerin, oyun piyasasını hareketlendirdiği de bir gerçek.

Oyuna, Şubat 2015 ortası gelen güncelleme ile All Star takımları eklenmişti. Ekim 2014’de PC, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 4 ve iOS sürümleriyle piyasa çıkan oyun Visual Concepts tarafından geliştirildi ve 2K Sports tarafından dağıtımı yapılıyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE