Bourne Serisinin 5. Filmi ile İlgili Yeni Bilgiler Var

İsmi henüz açıklanmayan yeni Bourne filminin çekimleri Almanya’da devam ediyor.

Yönetmenliğini Paul Greengrass’ın yaptığı, serinin eski filmlerinde olduğu gibi başrolünde Matt Damon’ın oynadığı Bourne serisinin 5. filmi ile ilgili bazı görüntüler yayımlandı. Çekimleri Almanya’nın Berlin şehrinde devam eden filmin resimlerinde, yıllar sonra Matt Damon’ı; Jason Bourne karakterinde görüyoruz. Ayrıca Matt Damon’ın, filmin senaryo ekibinde de yer aldığını hatırlatalım.

Filmde ayrıca; Kod Adı Uncle (The Man from U.N.C.L.E.), Ex Machina ve Yasak Aşk (A Royal Affair) filmlerinde de başrolde yer alan Alicia Amanda Vikander ile birlikte serinin eski filmlerinde de yer alan Nicky Parsons rolü ile Julia Stiles’da yer alıyor.

Serinin 4. filmi olan Bourne’un Mirası (The Bourne Legacy) filmi, farklı yönetmen ve oyuncularla çekilmiş ve serinin hayranları tarafından büyük eleştiri almıştı. Ülkemizde 31 Ağustos 2012 tarihinde vizyona giren filmin başrollerinde; Jeremy Renner, Rachel Weisz ve Edward Norton yer almıştı.

Yapımcılığını Frank Marshall ve Jeffrey Weiner’ın üstlendiği yeni Bourne filminin, 29 Temmuz 2016 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor. Filmin Almanya’da çekilen set görüntülerine ise, aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE