Bossa Studios’un ‘’I Am Bread’’ Oyunu Steam’de İndirimde

I Am Bread

Değişik ve yaratıcı oyunlar geliştiren İngiliz şirketi ‘’Bossa Studios’’ un ‘’I Am Bread’’ isimli oyunu Steam’de %25 indirime girdi.

Bu özel promosyon sadece 16 Nisan 2015’e kadar devam ederken, oyunun tam sürümünü 21TL yerine 15.75TL’ye Steam üzerinden satın alabileceksiniz. Bu senenin başında erken erişime açılan oyunun, bu son haline birçok yeni özelliğin eklendiğini (başarımlar, oyun modları vb.), bug’ların düzeltildiğini ve oyunun daha dengeli bir hale getirildiğini hatırlatalım.

I Am Bread’de bir dilim tost ekmeğinin başından geçen -duygu yoğunluğu yüksek- yolculuğa eşlik edeceksiniz. Hiçbir ekmeğin gitmediği yerlere giden bu tost ekmeği, kaderinde yazılmış olan ‘’tost olma’’ durumu gayet komik bir şekilde işlenmiş durumda. Indie oyun stüdyosu ‘’Boss Studios’’ u daha önce çıkardıkları ‘’Surgeon Simulator’’ ve son oyunları olan ‘’Worlds Adrift’’ ile hatırlıyoruz. Senaryoları gayet orijinal olan ve zekice tasarlanmış bu oyunlar için genel olarak yapılan yorumlar oldukça olumlu.

Oyunun bu sene içerisinde iOS sürümünün de piyasaya çıkması bekleniyor. Ayrıca, aşağıda oyunun çıkış fragmanını ilginize sunuyoruz.

[youtube id=”wk3byPNh2gA”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE