Bob’s Burgers Dizisi Yeni 2 Sezonla Geliyor

Fox TV, sevilen komedi animasyon dizisi ‘’Bob’s Burgers’’ ın 7. ve 8. sezonu için anlaşmaya varıldığını açıkladı.

Belcher ailesine konuk olduğumuz dizide, ana kahramanımız Bob, eşi Linda ve çocukları Tina, Gene, Louise ile bir hamburger restoranı işletmektedir. Zor olan sektörde ayakta kalabilmek için çevredeki restoranlarla sıkı bir rekabet halindedirler. Jimmy Pesto’nun sahip olduğu pizzacı, Bob’ın ezeli rakibi olurken, ayrıca iki ailenin çocukları arkadaştırlar. Bob’ın restoranında durmadan talihsiz olaylar yaşanmasına rağmen, kendisine sadık bir müşteri kitlesi bulunmaktadır.

Karakter seslendirmeleri H. Jon Benjamin, Dan Mintz, Eugene Mirman, Larry Murphy, John Roberts ve Kristen Schaal tarafından yapılan animasyon, 2014 yılında ‘’Öne Çıkan Animasyon’’ kategorisinde Emmy Ödülüne layık görülmüştür. 2015’de iki kategoride Emmy’e aday gösterildiğini belirtelim.

9 Ocak 2011’de yayımlanmaya başlayan dizinin şu ana kadar 6 sezon ve 89 bölümü çekildi. 2011 yılında, dizinin lansmanı öncesi Amerika Birleşik Devletlerinde California, Nevada, New Jersey ve Illinois’de yer alan bazı restoranların adı ‘’Bob’s Burger’’ olarak değiştirilmişti. Ücretsiz ve indirimli menüler veren bu restoranlarla dizinin tanıtımı yapılmıştı.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE