BMW M2 Coupé, Need for Speed’e Özel Gelecek

Piyasaya çıkışına sayılı zaman kala, oyunun resmi sitesinden yapılan yazılı açıklamada ‘’BMW M2 Coupé’’ model arabanın Need for Speed’e özel olarak geleceği belirtildi. 

Arabanın teknik özellikleri incelendiğinde BMW M1 Coupé’nin devamı olan M2 Coupé’nin 6 silindirlik bir motora, 370 beygire ve 500 torka sahip olduğu görülüyor. Öte yandan, Need for Speed’e dâhil edilen diğer BMW serisi araçlar ise şöyle: BMW M3 E46, BMW M3 Evolution 2 E30, BMW M3 E92, BMW M4 Coupé.

Oyunun ‘’No Limits’’ isimli mobil sürümü iOS ve Android’ler için 30 Eylül 2015’de yayımlandı. Söz konusu sürümün Free to play olduğunu fakat oyun içi satın almalar içerdiğini hatırlatalım. PlayStation 4 ve Xbox One’lara 3 Kasım 2015’de gelecek Need for Speed’in PC sürümü ise 2016’ya ertelendi. Serinin diğer oyunlarından farklı olarak orijinal bir kurguya sahip olan oyun, araba yarışı yanında, oyun severleri bir aksiyon ve maceranın içine taşımayı hedefliyor. Oyunun yayımcısının Electronic Arts, geliştiricisinin ise Ghost Games olduğunu hatırlatalım.

3 Kasım’dan itibaren oyun severlerin ilgisine sunulacak BMW M2 Coupé için ayrıca birde tanıtım videosu da yayımlandı, aşağıda ilginize sunuyoruz.

[youtube id=”p-oN2IUh2y4″]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE