Bluehole’nin Yeni Oyunu İçin Oynanış Videosu Yayımlandı

PUBG ve TERA'nın geliştiricisinin hazırladığı oyun Ascent: Infinite Realm için, oynanış videosu yayımlandı. 

Ascent: Infinite Realm, içinde fazlasıyla fantastik ögeler bulunduran steampunk temalı bir MMORPG (devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu) olacak. Oyunun geliştirici şirketi Bluehole, PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Tera oyunları ile adından sıkça söz ettiriyor. Bluehole bu yeni oyununun dağıtımı için ise, Black Desert Online’dan tanıdığımız Kakao Games ile anlaştı.

PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın hala geliştirilme aşamasında olması kafaları karıştırmasın zira Bluehole, ekibini ikiye ayırarak geliştiricilerinin bir kısmının sadece PUBG’a yoğunlaşmasını istemişti. Bluehole’in diğer ekibi ise, bu yeni oyunu geliştirdi. Yani bu iki oyunun gelişim sürecinin, birbirlerini etkilemeyeceğini belirtelim.

Ascent: Infinite Realm, G-Star 2017’de ilk oynanışını gerçekleştirdi. Böylece oyunun ilk oynanış videosu da ortaya çıkmış oldu. Oyunun resmi çıkış tarihi henüz bilinmiyor ancak oyunun betası 2018’in ilk aylarında açılacak. Oyunun tamamlanması ise, 2019’u bulabilir.

Ascent: Infinite Realm’in sadece PC için çıkış yapacağını da belirtelim. Bluehole’un bu yeni oyununun oynanış videosunu, aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE