Bloodborne’un 1.02 Yaması Sorunları Çözecek

Bloodborne

From Software’in PlayStation 4’lere özel geliştirdiği TPS-RPG türündeki aksiyon / macera oyunu ‘’Bloodborne’’, 24 Mart 2015’de piyasaya çıkmıştı.

1986 yılında Japonya’da kurulmuş oyunun yapımcısını daha önce piyasaya sunduğu ‘’Demon’s Souls’’ ve ‘’Dark Souls’’ oyunlarıyla hatırlıyoruz.

Oyunun çıkışının ardından bazı sorunlar çıkmıştı. Bunlardan bazıları olan, Forbiden Woods’da (Yasak Orman) Lunarium Key isimli anahtarı elde etmeden oyunda ilerleyememe veya bazı itemları kopyalayabilme bug’ı gibi problemler yeni gelen 1.02 yaması sayesinde tamamen çözüme kavuşması hedefleniyor. Öte yandan, Bloodborne’ın çalışma hızını ve performansını artırıcı yeni bir güncelleme üzerinde çalışıldığını da not olarak düşelim.

Oyun hakkında kısaca bilgi vermek istersek; İnsanların hastalık yüzünden canavarlaştığı antik kent Yhamam’ı kurtarma görevini üstleneceğiniz oyunda, bol bol yaratık öldüreceğiniz sıra dışı bir fantezi dünyası sizleri bekliyor olacak. Toplam 10 haritadan oluşan oyunda özellikle yeraltı zindanlarındaki zorlukları aşmanız gerekecek. Kaldığınız yerden devam edemeyeceğinizi ve bazı noktalarda kayıt yaptırmanız gerektiğini hatırlatalım. Ayrıca oyunda öldükten sonra kahramanın gücü de azalacak.

Oyun sitelerinden çok yüksek notlar almayı başaran ‘’Bloodborne’’ Sony’nin, 2015’de PlayStation 4’e getirdiği en iddialı yapımlardan.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE