Bloodborne’de Boss’ları Yenme Hilesi, Acayip Bir Bug Keşfedildi

Reddit’te, ‘’meatballz’’ isimli kullanıcı Bloodborne nasıl kolay modda oynadığını açıkladı. Eğer oyunu 12 saatten fazla açık bırakırsanız, Bloodborne’deki Boss’ların güçlerinin azaldığını ve kolayca yenildiklerini yazdı.

Bu durumu kanıtlamak için bir test yaptığını söyleyen kullanıcı, PlayStation 4’ün ‘’enerji tasarrufu’’ modunu kapattı ve tüm gece Bloodborne’ü açık bıraktı. Sabah uyandığında, Logarius resmen yaşlı bir dedeye dönüştüğünü, Amelia’nın iyileştirme yapamadığını ve Blood Starved Beast’in (BSB) sağa sola zıplayamadığını gözlemledi.

Konuyla ilgili kullanıcı yorumlarında, bu acayip bug’ın hafıza sıkıntısından kaynaklandığı ileri sürülürken, 12 saat gibi kesin bir süre olmadığının da altı çizildi. Öte yandan, bazı kullanıcılar Bloodborne rest modun da uzun süre kaldığında da bu bug’ın tekrarlandığını söylediler.

Özetlemek istersek, oyunu uzunca bir süre oynayıp arada restart etmezseniz, Boss’lar bu bug yüzünden sütten çıkmış kediye dönüyorlar. İlave olarak, konuyla ilgili 2 tane video da yayınlayan kullanıcı, ilk video da Logarius’un bug’lı halini, 2. de ise oyunu restart ettikten sonraki halini gösteriyor.

From Software oyun stüdyosunun PlayStation 4’lere özel geliştirdiği ‘’Bloodborne’’ 24 Mart 2015’de piyasaya çıkmıştı. Yakın zamanda, birçok bug’ı çözmek için 1.02 yaması yayımlanmıştı, görünen o ki önümüzdeki dönemde daha çok yeni patch bizleri bekliyor olacak.

[youtube id=”pB3Gut9llhQ”]

[youtube id=”rLsM34mhf3k”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE