Blizzard, Overwatch’taki Raporlama Sistemini Geliştiriyor

Overwatch’ın yeni güncellemesi ile, raporlama sistemi değişecek. Blizzard, raporlanan oyunculara çok daha sert davranmaya başlayacak.

Bilindiği üzere Overwatch, en popüler oyunlardan bir tanesi. Oyunun izlenme oranları da oldukça yüksek. Maalesef online bir oyun, bu kadar popüler olduğunda, o oyunda kötü huylu oyuncuların da sayısı artıyor. Overwatch oyuncuları, bu tip oyunculardan çok şikayetçi idi. Artık Blizzard da bunlardan sıkıldığını belirtti.

Overwatch için yeni bir video yayımlayan Blizzard, raporlama sistemini geliştirdiğinden bahsetti. Video, Overwatch takımının Developer Update videolarından biri. Bu videoya göre; Overwatch kötü huylu oyunculara karşı sert önlemler alacak. Ayrıca Overwatch’In klasik raporlama sistemi, konsollara eklenecek. Yeni sistem, yapılan raporları daha dikkatli inceleyecek. Bu şekilde kötü huylu oyunculara verilen cezaların artırılacağını umuyoruz.

Siz de oyununuzda kötü huylu bir oyuncuya (haraket ya da küfür eden, aşağılayan ve bilerek kaybeden) denk gelirseniz, raporlamaktan çekinmeyin. Çünkü Blizzard, bu tür davranışları azaltmaya kararlı.

Bu konu ile ilgili yayımlanan videoyu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

1 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE