Blizzard, Mei İçin Bir Sinematik Yayımladı

Blizzard bu yeni sinematiğinde, Mei’nin Overwatch’a nasıl katıldığını anlatıyor.

Dünkü GamesCom etkinliğinde Blizzard, bir panel gerçekleştirdi. Bu panelde de yeni sinematiğini yayımladı. Bu 10 dakikalık sinematik, Mei’nin yaşadıklarını anlatıyor. Arkadaşlarını kaybeden ve zor zamanlar geçiren Mei’nin, buz silahını nasıl icat ettiğini bu videoda görebiliyoruz.

Sinematiğin hikayesi kısaca şu şekilde; Mei’nin de içinde bulunduğu ekip, bilgi elde edebilmek amacıyla, Cyro-çemberlerinde kendini donduruyor. Sinematiğin başlangıcında ise bu uykudan uyanıp, kendine kahve hazırlamaya çalışan Mei’yi görüyoruz. Onun için başlangıçta her şey normal gözüküyor ancak sonra sorunları farkeden Mei, tam 9 yıldır uyumuş olduklarını ve ekip arkadaşlarının da bu Cyro-çemberlerinde öldüğünü anlıyor. Overwatch’ın uzun zaman önce onları almaya gelmesi gerekiyordu ancak; Overwatch çöktüğü için, Mei’nin ekibini kurtaran kimse olmuyor.

Elindeki kısıtlı imkanlarla bir buz silahı yaratmaya çalışan Mei, temel olarak saç kurutma makinesini kullanır. Bu sürede bataryaları da bittiği için oldukça zor durumda kalan Mei’ye, küçük robot arkadaşı, kendi bataryasını feda ederek yardım eder. Böylece silahını yapıp dışarı çıkan Mei, Winston’un yayımladığı bir Overwatch mesajını görür. Bu mesaj aynı zamanda Overwatch’ın çıkış sinematiği idi. Böylece Mei, buz silahı ile birlikte yolculuğuna başlar. Tabii bu arada, robot arkadaşını yanına alıp, güneş enerjisi ile çalıştırmayı da ihmal etmez.

Blizzard’ın bu yeni sinematiğini, aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE