Blindspot, Tüm Sezon Onayını Aldı

NBC kanalının yeni yapımları arasında yer alan “Blindspot” dizisi, yayımlanan 3 bölümün ardından 1. sezon için tam onayı aldı.

Dizi sezonunun başlaması ile birlikte, ilk tam sezon onay haberi NBC kanalından geldi. Ayrıca 13 bölüm olarak yayımlanması beklenen ilk sezona 9 bölüm daha eklendiği açıklandı. Böylece Blindspot dizisinin ilk sezonu, toplam 22 bölüm sürecek.

Blindspot dizisi, henüz 3 bölüm yayımlanmış olmasına rağmen; NBC kanalının en çok reyting alan yapımı durumunda. Dizi 3. bölümünde reyting olarak düşüş yaşamış olsa da, hala kanalın diğer programlarına göre oldukça yüksek reyting almakta. Dizi, reyting oranlarını koruduğu taktirde 2. sezon onayı almasına da kesin gözüyle bakılıyor.

Martin Gero’nun yaratıcısı olduğu dizinin başrollerinde; Sullivan Stapleton, Jaimie Alexander, Rob Brown ve Audrey Esparza bulunuyor. Pilot bölümü 21 Eylül 2015 tarihinde yayımlanan dizi, şimdiden 1 ödül kazanmayı başardı. Dizide; Times meydanında tüm vücudu dövme ile kaplanmış ve hafızasını kaybetmiş şekilde bulunan Jane Doe isimli kadın ve bu olayı çözmeye çalışan FBI konu edilecek.

4. bölümü “Bone May Rot” ismi ile 12 Ekim 2015 tarihinde yayımlanacak olan dizinin, reyting oranlarını koruyup koruyamayacağı ise şimdiden merak konusu olmuş durumda.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE