Blade & Soul Konsollara Gelecek

Ünlü MMORPG oyunu Blade & Soul, sadece PC üzerinden oynanabiliyor. Fakat 2018 yılı içinde bu oyunu, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında görebileceğiz.

Blade & Soul’un geliştirici şirketi NCSoft, oyunu konsollara uygun bir şekilde yayımlayacaklarını açıkladı. Oyun bir süredir konsollar için geliştiriliyordu. NCSoft’un bir finansal konfersta yaptığı açıklamalara göre; şirketin önceliği, birkaç ay içinde piyasaya süreceği yeni bir MMORPG oyunu. NCSoft’un bu yeni oyunu da başlangıçta sadece PC için uygun olacak. Ancak bu oyun da şu anda konsollar için geliştirilme sürecinde. Bu yüzden, yeni oyunun, daha sonra konsollara geldiğini görebileceğiz.

NCSoft yeni oyununu, 2017’nin son aylarında yayımladıktan sonra oldukça yoğun bir döneme girecek. 2018 yılında geliştirici ekibi farklı farklı projeler üzerinde çalışacak. Bu projeler içinde PC için yeni oyunlar da var; ancak bunların hiçbiri, birkaç ay sonra çıkacak oyun kadar büyük olmayacak. NCSoft’un farklı projeleri içinde ise; eski oyunlarını konsollara uyarlamak da var. Biz de Blade & Soul’u bu süre içinde, yeni nesil konsollarda görebileceğimizi umuyoruz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE