Black Mirror’un Kamera Arkası Görüntüleri Yayımlandı

Netflix, Black Mirror'un kamera arkası görüntülerini Türkçe altyazı desteği ile paylaştı.

Bilindiği üzere Black Mirror, dönemimizin en popüler yapımlarından biri. 4. yılını geride bırakan bu yapımın popülerliği ise farklılığından kaynaklanıyor. Dizinin bizlere çizdiği karanlık gelecek tasvirleri, teknolojinin gelişmesi ile içine düştüğümüz durumlar gibi birçok çarpıcı ve hayatın içinden olan konuları cesur bir şekilde işleyen Black Mirror, bizleri karamsar bir hale dönüştürüyor. Biz dizi izleyicileri de Black Mirror’u bu yüzden izliyoruz.

Netflix dizinin bu popülerliğinin farkında ve bunun için hiçbir reklamdan kaçınmıyor. Dolayısıyla Netflix Türkiye ekibi de biz Black Mirror severler için çalışıyor. Dizinin kamera arkası görüntülerinin Türkçe altyazı desteğinin olduğunu hatırlatalım.

Netflix Türkiye’nin resmi YouTube hesabından paylaşılan kısa videoda ise dizinin yapımcıları Charlie Brooker ve Annabel Jones ile Arkangel bölümünün yönetmeni  Jodie Foster göze çarpıyor. Charlie Brooker tarafından yaratılan bu kasvetli dünyanın dördüncü sezonunun kamera arkası görüntülerini ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE