Black Desert Online, Gaming İstanbul 2018’e Geliyor

Black Desert Online’ın yapımcısı ve dağıtıcısı Pearl Abyss, Gaming İstanbul 2018'de sizleri bekliyor olacak. 

Bilindiği üzere Black Desert Online, bir anda çok popülerleşerek adından sıkça söz ettirmeye başladı. Bu detaylı MMORPG oyununun, Türkiye için özel sunucusunun da olması oyunun popülerliğinde oldukça önemli bir etken. Hatta Black Desert Online, ülkemizde o kadar fazla oynanıyor ki yapımcı şirket, sunucu sayısını iki kez artırmak zorunda kaldı. Black Desert Online’ın rekor denilebilecek bir seviyede online kullanıcısı bulunuyor.

Oyunun geliştirici şirketi Pearl Abyss da ülkemizdeki oyuncu kitlesini fark etmiş olacak ki bu takipçileri ile buluşabilmek için Gaming İstanbul 2018 etkinliğine geliyor. Pearl Abyss Türkiye, oldukça büyük bir stant ile hayranlarını karşılayacak. Bu etkinlikte Ödüllü Black Desert Online turnuvaları olacak. Ayrıca oyun karakterlerinin cosplay çalışmalarını da görebileceksiniz.

Gaming İstanbul 2018,  1 Şubat 2018 ile 4 Şubat 2018 tarihleri arasında Harbiye İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Gaming İstanbul’un bu sene üçüncüsünün gerçekleşeceğini ve bu etkinliğin Türkiye’nin global ölçekteki tek dijital eğlence ve oyun fuarı olduğunu da belirtelim.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE