Bir LoL Oyuncusu, Sihirdarını 300 Seviye Yapmayı Başardı

Oyuncu bunu yaparken, sadece botlara karşı oyun oynadı. 

Bilindiği üzere yaklaşık bir ay önce, League of Legends’ın oyun sistemi oldukça değişti. Bu büyük değişikliklerden biri ise, sihirdar seviyelerinde yapıldı. League of Legends denildiğinde önceden aklımıza gelen “30. seviye” idi. LoL’ün, bu özelliği ile diğer oyunlardan ayrıldığını da söylesek abartmış olmayız. Fakat Riot Games bu özelliği değiştirerek, oyundaki seviyeyi sınırsız hale getirdi. Böylece oyuncular, seviye kasma amaçlarına geri döndüler. Öncelikle herkesin 100. seviyeye ulaşmaya çalıştığını biliyoruz. Ancak bu, oyun için uzun saatler harcamayı gerektiriyor ve çoğu kişinin henüz bunu başaramadığına eminiz.

Biz henüz 100. seviyeye bile gelememişken bir oyuncu, 300. seviyeye gelmeyi başardı. Hem de bunu sadece, botlara karşı oynayarak gerçekleştirdi. Nolife Raphael, geçen ay 100. seviye yarışındaydı. Tabii bunu başarınca, daha da yukarıyı hedeflemeye başladı. Ve tam 1 ay içinde 200 seviye birden atlayarak 300. seviyeye ulaşmayı başardı. Raphael’in bunu bu kadar kısa sürede yapabilmesinin sebebi ise, en hızlı oyununu oynamaya çalışması oldu. Raphael bu süre içinde sadece Uğursuz Koruluk haritasında, kendi takımına arkadaşlarını alarak, botlara karşı oynadı. Uğursuz Koruluk haritasının sadece 2 koridordan oluştuğunu, takımlar arası üslerin mesafesinin Sihirdar Vadisi’nden daha kısa olduğunu ve bu haritada 3’er kişilik takımlar halinde oynandığını hatırlatalım. Ayrıca Raphael bu süre içinde maalesef, XP takviyesi de kullandı. Yani biz aynı şeyleri yaptığımızda, XP takviyesi açmadığımız sürece, bu kadar kısa sürede bu seviyeye gelmemiz mümkün değil. belki 100 olmayı deneyebiliriz.

Nolife Raphael, League of Legends’ta en hızlı seviye atlayan oyuncu oldu. Riot Games de Raphael’e bir ödül vermek istediğini açıkladı. Çünkü Raphael’in bu başarısı çok ciddi sabır, istikrar ve emek gerektiriyor.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE