Bioshock: The Collection Duyuruldu

“Adam tercih eder, köle itaat eder.” Bu ve bunun gibi efsanevi sözleriyle bizi kendine hayran bırakan Andrew Ryan ve Bioshock’ın akıbeti uzun zamandır merakla bekleniyordu. 2k tarafından yeni bir Bioshock için bir adım atılmadığı bilinse de serinin fanları en azından yeni nesil konsollar için grafikleri geliştirilmiş bir Remastered Edition çıkarılabileceği görüşündeydi.

İlk Bioshock oyunu 2007 yılında çıkmış ve 1960’lı yıllarda geçiyor ve uçak kazası geçiren Jack isimli karakterimizin okyanusun altında yaratılmış Rapture isimli bir şehirden kaçışını konu alıyordu. Rapture şehrinin ütopik havası ve şehrin kurucusu Andrew Ryan, oyun severler tarafından o kadar çok beğenilmişti ki ikinci oyunun çıkışı bir zorunluluk haline gelmişti.

Üçüncü oyun ile seri biraz daha şekillenmişti, özellikle okyanus altı yerine bulutların üstünde yepyeni bir şehir ile karşılaşmamız ve kendine has bir yeni karakter olan Elizabeth, serinin gidişatı için olumlu sinyaller verse de 2013 den bu yana seri ile ilgili hiçbir gelişme gerçekleşmemişti. İşte 2k bu özlemi ve isteği görmüş olacak ki firma Bioshock: The Collection isimli yeni nesil konsollar için bir paketin duyurusunu yaptı. Ancak şunu söylemekte yarar var; maalesef pakette Bioshock 2’nin multiplayer modu yer almayacak. Verilen bilgilere göre paket şu bileşenlerden oluşacak:

  • Bioshock
  • Bioshock 2 ve DLC’leri
  • Bioshock Infinite ve DLC’leri
  • Geliştirici yorumları, ekstra içeriği.

Bioshock: The Collection’ın fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

[youtube id=”YtFzTsJTmVM”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE