Bilgisayarınızda Injustice 2 Oynayabilirsiniz

Warner Bros., Injustice 2'nin PC platformuna geleceğini açıkladı.

Dövüş oyunu sevenlerin PC’ye gelmesini merakla beklediği Injustice 2 için Warner Bros. bir müjde verdi. Bir basın bülteni yayımlayan Warner Bros., Injustice 2’nin Steam ve Windows Store’a geleceğini söyledi. Ayrıca bir şey daha ekledi; yarından itibaren Injustice 2’nin açık betası başlıyor, hem de Steam platformu üzerinden.

Bilindiği üzere Injustice 2, 11 mayıs 2017’de PlayStation 4, Xbox One, Android ve iOS platformları için çıkış yapmıştı. Injustice isimli dövüş serisinin bu yeni oyunu John Edwards tarafından tasarlandı ve NetherRealm Studios tarafından geliştirildi. Bu oyunun yayımcılığını ise, Warner Bros. üstlendi. Injustice 2’nin DC evreninde geçtiğini de belirtelim. Bu oyunu oynarken hem kendinizi güzel bir hikayenin içinde bulacaksınız hem de popüler DC karakterleri ile dövüşebileceksiniz. Oyuna sürekli yeni karakterlerin eklendiğini de hatırlatalım. Yani oyun sürekli kendini geliştiriyor. Böyle bir oyunun da PC platformuna gelmesi kaçınılmazdı.

Injustice 2’nin PC platformu için açık betasının, yarın Steam üzerinen başlayacağını hatırlatalım.

 

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE