Big Little Lies Kadrosu Genişliyor

Yeni yılın gelmesi ile yeni dizilerin de televizyon ekranlarda boy göstermesi kaçınılmaz oldu. Art arda birçok yeni dizinin televizyon ekranları gelmesinin yanı sıra yeni haberleri beklenen dizilerde var. Big Little Lies’da ekrana yeni gelecek olan diziler arasında.

Çok merak edilen yapımlardan biri olan ve iki güzel oyuncu Nicole Kidman ve Reese Witherspoon’u buluşturacak dizi Big Little Lies hakkında yeni haberler gelmeye devam ediyor. Liane Moriarty’nin aynı ismi taşıdığı romanından uyarlanacak olan Big Little Lies dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak isimler de yavaş yavaş belli olmaya başladı.

Son paylaşılan habere göre “Divergent (Uyumsuz)”, “The Descendants (Senden Bana Kalan)”, “The Fault in Our Stars (Aynı Yıldızın Altında)” filmlerinden tanıdığımız güzel oyuncu Shailene Woodley, dizinin kadrosunda yer alan isimlerden biri oldu. Başrol karakterlerinden birini oynayacak olan güzel oyuncunun yanı sıra  birçok televizyon dizisinde rol alan başarılı oyuncu Adam Scott ve “Wild (Yaban)”, “The Fault in Our Stars (Aynı Yıldızın Altında)” , Jurassic Park filmleri ile karşımıza çıkan güzel oyuncu Laura Dern’de dizinin başrollerinde göreceğimiz isimler arasında yerini aldı.

Çekimlerine henüz ne zaman başlanacağı belli olmayan Big Little Lies, hayatları dışarıdan mükemmel gözüken fakat oldukça zor bir dönemden geçen üç kadının hikayesini anlatacak. Bir cinayet ile yolları kesişen bu üç kadının yaşadıklarını anlatan Big Little Lies dizisinin yapımcı koltuğunda Kidman ve Witherspoon oturacak. Dizinin toplam 8 bölümden oluşacağını hatırlatalım.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE