Better Call Saul’a ‘’Huell’’ün Ne Zaman Geleceği Belli Oldu

Breaking Bad dizisinde, Avukat Saul Goodman’ın koruması olarak hatırladığımız ‘’Huell Babineaux’’ karakterinin, ‘’Better Call Saul’’ dizisine ne zaman dâhil olacağı belli oldu.

Dizilerin yaratıcısı olan Vince Gilligan yaptığı açıklama da ‘’Huell’’ ı, ‘’Better Call Saul’’a dizinin 2. sezonun da dâhil etmeyi planladıklarını açıkladı. Bu iki diziyi izleyenler bilir, bazı bölümler gelecekte olacak olayların gösterimiyle başlar. Huell’ında bu tarz bir bölümde diziye katılacağını belirten Vince Gilligan, DEA ajanları ‘’Hank’’ ve ‘’Gomez’’in kaybolması sonucu Huell’ın gözaltına alınacağını söyledi.

Bu sene ilk sezonu sona eren ‘’Better Call Saul’’ dizisi, Breaking Bad’in öncesinde gerçekleşen olayları konu alıyor. Dizinin komik, sahtekâr ama bir o kadar da zeki olan avukatı ‘’Saul Goodman’’ ın mafya avukatı olmadan önceki yaşam öyküsü anlatılıyor.

‘’Better Call Saul’’un son bölümünde büyük bir aile kazığı yiyen Saul’un hayatı, aldığı ani bir kararla aniden değişecek ve bu süreç onu Breaking Bad’de canlandıracağı karaktere götürecektir. Lavell Crawford tarafından canlandırılan Huell ise Saul’a kendi ofisini kurduktan sonra, koruması olarak eşlik edecek.

Açıkçası iki diziyi de soluksuz izleyen biri olarak, Better Call Saul’u daha etkileyici bulduğumu söyleyebilirim. Kariyeri boyunca yaşadığı her başarısızlık sonrası, azimle yeniden ayağa kalkan Saul, ilerleyen bölümlerde tozu dumana katacağa benziyor.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE