Bethesda, Game of Thrones Oyunu Yapmayacak

Bethesda’nın bir Game of Thrones oyunu yaptığı söylentisi yayılmıştı. Fakat, bunun doğru olmadığı söylendi.

Target isimli alışveriş sitesi, geçtiğimiz günlerde bir liste yayımlamıştı. Bu liste de yeni bir Game of Thrones oyunu gözüküyordu. Yapımcı firma da, Bethesda idi. Bu konu hakkında, geliştirici şirket bir açıklama yapmamıştı. Aslında, hala yapmadılar. Bu seferki açıklama Target’ten geldi.

Şirketin sözücüsü, yapılan o listelemenin yanlış olduğunu açıkladı. Gerçek bir ürün olmadığını söyledi ve ortaya çıkan kargaşa için özür diledi. Haberin yanlış olduğunun söylenmesine rağmen, oyuncular hala ümitlerini kesmediler. Çünkü Bethesda’nın bu konu hakkında sessiz kalması, gerçekten böyle bir oyunun olabileceğini düşündürüyor. Bilindiği üzere, bethesda şu an birkaç proje üzerinde çalışıyor ve bunları gizli tutuyor. Bethesda’nın, gelecek olan beş tane büyük projesi var. Neden biri de Game of Thrones olmasın?

İstemeyerek de olsa, biz kendimizi, böyle bir oyunun var olmadığına hazırlayalım. Önümüzdeki oyunlara bakalım. Seneye E3 2018’de, Bethesda’nın oyunları ile ilgili biraz bilgi alabilmeyi umuyoruz.

Beğendiysen Oyla ! :)

2 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE