Bayonetta 3 Hakkında Henüz Doğruluğu Onaylanmamış İddialar

Platinum Games, Xbox One ve PC’lere özel çıkardığı Scalebound’dan sonra başka nasıl oyunlar yapabilir? Tasarımcı Hideki Kamiya, Polygon ile yaptığı bir röportajda,  Bayonetta 3 için planları olduğunu söyledi. Önümüzdeki yıl çıkacak olan Scalebound projesinden sonra üçüncü bir Bayonetta oyunu yapıp yapmayacakları sorulduğunda “Bu sorunun cevabı kesinlikle evet.” diye yanıtladı.

“Uzun zamandır üstünde çokça düşündüğüm bir şey. Şirkette bunu kendi içimizde konuştuk, tartıştık. Ve ben oyunun nasıl olabileceğine dair bazı taslaklar hazırladım. Eğer bunu yapabilme imkanımız olursa, harika olacak.”

En son 2014 yılında çıkan Bayonetta oyunu, Bayonetta 2, çok iyi yorumlar almıştı. Oyunu Kamiya’nın yönetip yönetmeyeceği henüz belli değil.

Dağıtımını Nintendo’nun yaptığı Bayonetta 2 için oyun severler, 2014 yılının en iyi oyunu olabileceğini bile söylemişlerdi. Aksiyonu ile herkesi kendine bağlayan Bayonetta’nın, neredeyse ikinci oyunu bile çıkmayacakmış. Oyun popülerleştikçe, Nintendo ile yapılan anlaşma sayesinde oyun severlerle buluşabilmiş Bayonetta 2; ancak tabii ki bu Wii U’ya özel olarak çıkmış. Fakat buna rağmen ülkemizde de oldukça yüksek hayran kitlesine sahip olan bu oyunun üçüncü versiyonu da Wii U’ya özel olarak mı çıkacak; oyunla ilgili diğer her şey gibi, bu da henüz bilinmiyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE