Battlefield Hardline’nın İlk DLC’si Haziran Sonu Çıkacak

Oyunun geliştiricisi Visceral Games, Battlefield Hardline’nın ilk DLC’sini Haziran ayı sonunda çıkaracağını duyururken, DLC ile ilgili bazı detayları da paylaştı.

17 Mart 2015’de piyasaya çıkan ‘’Battlefield Hardline’’ nın uzun zamandan beri beklenen bu ilk DLC’sinin içeriğinde bulunacaklar:

  • Toplamda 4 yeni silah

Polisler için: ‘’Bullup Shotgun’’, ‘’Yeni Assault Rifle’’, ‘’Nail Gun’’

Soyguncular için: ‘’Yeni Battle Rifle’’, ‘’Nail Gun’’

  • Yeni Ekipmanlar

Hem polis hem de soyguncular için ‘’Armor Piercing Tracer Rounds’’ ve ‘’Breaching Rounds’’

  • Yeni Araçlar

‘’Lowrider’’ ve ‘’Pickup truck’’

Öte yandan, yeni multiplayer haritalar, yeni maskeler ve oyun modu da oyuna dahil olacak diğer özelliklerden.

50$’lık Battlefield Premium üyeliği alanlara bu DLC ücretsiz olarak gelirken, ayrıca satın almak isteyenler için 15$’a satılması bekleniyor.

Öte yandan, Visceral Games hem polis hem de soyguncuların kullanabileceği ücretsiz bir silahı da oyuna dâhil etmeye hazırlanıyor. ‘’Makineli tüfek’’ olacak bu silah, Premium üyelere öncellikle gelmekle beraber bu ayın sonunda, bütün kullanıcılara verileceği de ayrıca belirtildi.

Lansman öncesinde Beta’sı 7 milyon kişi tarafından test edilerek rekor kıran ‘’Battlefield Hardline’’, şu an için PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One sürümleriyle piyasada bulunuyor.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE