Battlefield Hardline’a Yeni Yama ve Rent-a-Server Programı

Oyunun yayımcısı Electronic Arts, ‘’Battlefield Hardline’’ için birçok sorunu çözecek yeni bir yama çıkarmaya hazırlanıyor.

Başarılı bir lansman yapmasına rağmen, oyun sırasında rastlanılan sistemsel çökmelere çözüm bulunması amacıyla yayımlanan yeni yama, aşağıdaki beş ana sorunu çözmeyi planlıyor:

  1. Bazı kullanıcıların yoğun işlemci (CPU) kullanımı problemi
  2. Nvidia DirectX sürücülerinin çökmesi sorunu
  3. Silahlar için (kullanıcılardan yoğun talebi üzerine) bazı ayaların yapılması
  4. Spawn points ve sisteminin düzeltilmesi
  5. Conquest maçları için sürenin arttırılması

Konuyla ilgili ek bir açıklama da yapan oyunun mimarlarından Thaddeus Sasser, kullanıcılardan gelen geri dönüşler ışığında sorunları çözmeye devam edeceklerini söyledi.

Öte yandan, Electronic Arts tüm oyun platformları için ‘’Rent-A-Server program’’ isminde bir uygulamayı devreye sokuyor. Bu uygulamayla beraber, arkadaşlarınızla yaptığınız Multiplayer maçları kişisel tercihlerinize göre ayarlayabileceksiniz.

Visceral Games’in geliştiricisi olduğu ‘’Battlefield Hardline’’ nın açık Beta’sı 3-9 Şubat 2015 tarihleri arasında tüm platformlar üzerinden 7 milyon kullanıcı tarafından test edilmişti. Oyun resmi olarak 17 Mart 2015’de PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One sürümleriyle piyasaya çıkmıştı.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE