Battlefield Hardline Satış Listelerinde Liderliğini Koruyor

Visceral Games’in geliştirdiği soygun temalı shooter oyunu ‘’Battlefield Hardline’’ piyasaya çıkışından itibaren oyun satış listelerinde lider olmaya devam ediyor.

Lansmanının ardından 4 hafta geçmesine ve bir önceki haftaya göre satış rakamı %56 düşmesine rağmen, UK Chart’ta (İngiltere’de En Çok Satan Oyunlar Listesi) liderliğini korumayı geçen haftada başardı. 3-9 Şubat 2015 tarihleri arasında açık Beta’sı, tüm platformlar üzerinden 7 milyondan fazla kullanıcı tarafından oynanan oyun, Visceral Games’inde planladığı gibi kusursuz bir şekilde 17 Mart 2015’de piyasaya çıkmıştı.

Bu hafta Xbox One, PC ve PS4 sürümleriyle beraber ‘’Mortal Kombat X’’ oyun severlerle buluşuyor, bakalım Battlefield Hardline’ın tahtını sarsabilecek mi? Dövüş oyunu için çok yoğun ve başarılı bir PR kampanyası yürütülmüştü. Ayrıca, oyunun mobil sürümü şu an için Google App store’da en çok indirilenler arasında bulunuyor.

6 – 12 Nisan haftası için UK Chart, ilk 10’u şu şekilde oluştu:

  1. Battlefield Hardline
  2. Fifa 15
  3. GTA 5
  4. Far Cry 4
  5. Call of Duty: Advanced Warfare
  6. Bloodborne
  7. Forza Horizon 2
  8. Borderlands: The Handsome Collection
  9. Halo: The Master Chief Collection
  10. Minecraft: Xbox Edisyonu

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE