Battlefield Hardline, PS4 ve Xbox One Çözünürlükleri Belli Oldu

Oyunun geliştiricisi Visceral Games, Twitter hesabından yaptığı açıklamayla oyunun PS4 sürümünün 900p; Xbox One’ın ise 720p olacağını duyurdu. Battlefield 4’de olduğu gibi PlayStation 4’ün çözünürlüğü Xbox One’a göre gene daha yüksek yapılmış durumda.

25 Şubat 2015 tarihi itibarıyla, hırsız – polis temalı shooter türündeki oyun, ‘’Gold’’ durumuna geçmiş ve çıkışa hazır duruma gelmişti.

Battlefield Hardline’ın Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4 ve PC sürümleriyle 17 Mart 2015’de ABD’de, 20 Mart 2015’de ise İngiltere’de oyun severlerle buluşması planlanıyor.

Oyunun Beta’sı tüm oyun platformların da 3 – 9 Şubat 2015 tarihlerinde 7 milyondan fazla kişi tarafından oynanarak bir rekora imza atmıştı. Bu düzeyde bir ilgi ve yoğun PR kampanyası sonucu çok hızlı bir çıkış yapması beklenen oyun, bakalım UK Chart gibi satış listelerine kaçıncı sıradan girecek. Öte yandan, yaklaşık 1 ay sonra PC sürümü gelecek, GTA 5’le ile nasıl rekabet edecekleri de ayrı bir merak konusu. Battlefield Hardline’nın PC sistem gereksinimlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE