Battlefield 5’in Grand Operations Modu, Oyun ile Birlikte Gelecek

Battlefield 5'in Grand Operations modunun, oyun çıktıktan sonra geleceği söylenmişti ancak EA Games bir açıklama yaparak modun oyun ile birlikte geleceğini söyledi.

Dönemimizin beklenen oyunlarından biri olan Battlefield 5 hakkındaki haberler bitmek bilmiyor. Birkaç gün önce bu oyunun Grand Operations moduna sahip olacağı ancak bu modun oyuna eklenmesinin 2019 senesini bulacağı söylenmişti. Fakat EA DICE Topluluk Yöneticisi Jeff Braddock bu konu ile bir açıklama yaptı ve oyunun Grand Operations modunun oyunun çıkışıyla birlikte geleceğini söyledi.

Reddit üzerinden paylaşımda bulunan Jeff Braddock bu konu ile ilgili şu sözleri söyledi: “Grand Operations, Battlefield 5’in haritalarını ve modlarını akıcı bir şekilde sunmak amacıyla tasarlanmış, en gelişmiş çok oyunculu deneyimdir. Her bir Grand Operation, tarihi olaylardan ilham alan güçlü bir hikaye anlatımı sunar. Grand Operations moduna oyunun çıktığı anda Tides of War sisteminin parçası olarak katılabilirsiniz. Tides of War, Battlefield 5’in 2. Dünya Savaşı’nın daha önce görülmemiş ve oynanmamış savaş alanlarında savaşmanızı sağlayan çevrim içi servisidir.”

Grand Operation modunu da içinde bulunduracak olan Battlefield 5’in 19 Ekim 2018’de PS4, Xbox One ve PC platformu için çıkış yapacağını hatırlatalım.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE