Battlefield 4’ün Yeni Yaması 26 Mayıs 2015, Salı Geliyor

EA Digital Illusions Creative Entertainment (EA DICE) tarafından geliştirilmiş ‘’Battlefield 4’’ ün uzun zamandan beri beklenen yamasının 26 Mayıs 2015’de, yani yarın çıkacağı belirtildi.

2013’de piyasaya çıkmasına rağmen ‘’Battlefield 4’’ün desteklenmeye devam edilmesi takdirle karşılaşırken, bu yama da bizleri yeni silahlar, yeni bir oyun modu ‘’Gun Master’’ ve sistemsel geliştirmeler bekliyor olacak.

Battlefield 3: Close Quarters DLC’siyle seriye dâhil olmuş ‘’Gun Master’’ modu ‘’Battlefield 4’’ e ilave edilecek. 1’e 1 oynamak için oldukça zevkli olan bu mod da, en hızlı ve isabetli atış yapan galip gelecek.  Her üst üste vurduğunuz iki düşman için yeni bir silah elde edeceğiniz ‘’Gun Master’’ da, son çıkan silahla ilk düşmanı vuran müsabakayı kazanacak.

Yeni Assault Rifle, Carbine, PDW, Sidearm, LMG türündeki silahlar oyuna gelirken, her birinin özellikleri hakkında daha fazla detayın yarın açıklanması bekleniyor. Ayrıca, yeni yama, oyun içi çökmeler, bug’lar ve silahlar için ince ayarlar gibi problemlerinde çözülmesini hedefliyor.

Söz konusu Patch, ilk olarak PC sürümü için gelirken daha sonrasında, birer saat arayla Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4 ve PlayStation 3’lere gelecek.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE