Battlefield 1’in İlk Sen Oyna Deneme Sürümü Açıldı

Battlefield 1’in bugün başlayacak olan, İlk Sen Oyna deneme sürümü Origin Access üyeleri için ön yüklemeye açıldı.

Battlefield 1 bilindiği üzere oyunculara, 1. Dünya Savaşı’nı yaşatacak. Beş bölümlük hikâyeye sahip olacak olan bu oyun 21 Ekim 2016’da çıkış yapacak. Oyuncuların sabırsızlıkla beklediği ve çıkışına günler kalan Battlefield 1’in deneme sürümü ise 13 Ekim itibari ile açıldı. İlk Sen Oyna deneme sürümü, bir hafta sürecek ve oyun bu sürede toplam 10 saat oynanabilecek. On saatlik süre tamamlandığında da oyuncular, tam oyunda kullanabilecekleri bir Battlepack kazanacaklar. Bu deneme sürümünde erişilebilen içerikler de kısıtlı hale getirildi. Deneme sürümündeki içerikler; beş çoklu oyuncu haritası, dört oyun modu ve iki adet hikâye görevi ile sınırlandırıldı.

Bir hafta oynanabilecek olan İlk Sen Oyna deneme sürümü, 40 GB’lık bir boyuta sahip. Ancak indirme sırasında %33’lük indirmeye ulaşıldığında, tek oyunculu mod oynanabilir olacak. Bu deneme sürümünü indirebilmek için Origin Access üyesi olmak ve Origin’e giriş yapmak yeterli.

Battlefield 1’in 21 Ekim 2016 tarihinde PC, Xbox One ve PlayStation 4 için raflarda yerini alacağını da hatırlatalım.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE