Battlefield 1’in Açık Betası Xbox’lıları Üzdü

Battlefield 1’in piyasaya çıkması için son hazırlıklar devam ederken Xbox One kullanıcılarını sinirlendiren bir olay yaşandı.

Açık betayı oynayabilmeleri için Playstation kullanıcılarından Plus üyeliği istenmezken, Xbox oyuncularının Gold üyesi olması şartı koşulması Xbox kullanıcılarını sinirlendirmiş durumda.

Öte yandan, oyunun geliştiricisi Electronic Arts Digital Illusions CE (DICE) daha önce yaptığı açıklamalarda, Battlefield insider’a üye olan herkesin oyunun betasına erken erişim hakkı kazanacağını söylemişti.

Battlefield 1’in açık betası için dün sabah, bahsedilen insider kodlarının yollanmasına başlanılırken, kodu alamayan kullanıcılar bir gün sonra oyuna erişim hakkı kazanacaklar. Ek olarak, gelen diğer bilgiler arasında oyunun açık betasında sadece Rush ve Conquest oyun modlarının ve Sinai Desert isimli bir haritanın mevcut olacağı belirtiliyor.

Bu senenin dört gözle beklenen yapımlarından biri olan Battlefield 1, 21 Ekim 2016’da PC, Xbox One ve PlayStation 4 sürümleriyle yayımlanacak. Bir savaş FPS’i olan oyunun ana teması 1. Dünya Savaşı olurken, Osmanlı İmparatorluğu’nun da oyunda yer aldığını belirtelim. 64 oyuncunun Multiplayer modda oynamasına imkan sağlayacak oyunun büyük ilgi görmesi bekleniyor.   

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE