Battlefield 1’e Gelecek Olan Tüm Haritalar ve Tüm Modlar

Kısa bir süre önce bizlere Battlefield 1’in açık betası ile keyif veren EA’den yeni haberler var.

Bildiğiniz üzere 21 ekim’de çıkış yapacak olan Battlefield 1 biz oyuncuların gönüllerine şimdiden taht kurdu. Açık betayı oynayanlar bilir grafikleriyle, haritasıyla, fizik motoruyla ve daha birçok göz alıcı özelliği ile oyunculara harika anlar yaşattı.

Gelelim sadede değerli oyuncular, 2 gün önce EA bizlere oyun çıktığında olacak haritaları ve oyun modlarını bizlere açıkladı sağolsun. Açıklamalara göre toplam 9 yeni harita ve 6 yeni oyun modu geliyor.

Haritalar olarak, haritalar Ballroom Blitz (Balo Salonu Saldırısı), Argonne Forest (Argonne Ormanları), Fao Fortress (Fao Kalesi), Suez (Suveyş), The St. Quentin Scar (Aziz Quentin Savaşı), Sinai Desert (Sina Çölü), Amiens, Monte Grappa ve Empire’s Edge (İmparatorluğun Kıyısı). Bunlar efendim Battlefield 1 çıktığında oynayacağımız haritalar. Bir kaçına açık betadan aşinayız.

Gelelim oyun modlarımıza, gene açık betadan hatırladığımız Conquest (Fetih) ve Rush (Baskın) haritaları. Diğer 4 yeni oyun modumuz ise sırasıyla Domination (Yıkım), Operations (Operasyonlar), War Pigeons (Savaş Kuşları) ve her çoğu multiplayer oyunda gördüğümüz Team Deathmatch.

Evet efendim size sunacağım tüm bilgiler bunlar. Doğrusunu söylemek gerekirse eğer şu sıralar hangi oyunu alacağınızdan veya paramı hangi oyuna versem karlı çıkarım diyorsanız, açık betayı oynamış biri olarak size tavsiyem Battlefield 1. Tekrar görüşmek üzere efendim, sizlere iyi oyunlar dilerim.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE