Battlefield 1 İçin Xbox One X Desteği Geliyor

Battlefield 1'e gelecek olan büyük güncellemede Xbox One X desteği de olacak. 

Bilindiği üzere Xbox One X çıkalı, bir sene oluyor. Konsolun 7 Kasım 2017’de çıkış yaptığını hatırlatalım. Battlefield 1 de ondan birkaç gün sonra yani 10 Kasım 2017’de çıkışını yapmıştı. Oyun PS4 Pro’ya tam destek verirken Xbox One için bu geçerli değildi. Xbox One X desteğini de içinde bulunduran büyük güncellemenin 2018’in yazında geleceği bulunuyordu. Yakın zamanda gelmesi beklenen bu güncellemenin tam olarak ne zaman yayımlanacağının hâlâ bilinmediğini de belirtelim. Ancak elimizdeki bilgilere göre DICE ekibi 31 Temmuz 2018 saat 23.00’te resmi Twitch hesabı üzerinden bir yayın yapacak. Bu yayın içinde de güncelleme hakkında bilgilerin olması bekleniyor.

DICE ekibinin şu sıralar Battlefield 5 üzerinde çalıştığını da hatırlatalım. Serinin yeni oyunun çıkışına sadece birkaç ay kaldı. Battlefield 5; 19 Ekim 2018’de PS4, Xbox One ve PC platformu için çıkış yapacak. Battlefield 5’e gelecek olan  Grand Operations seçeneği de oyunun çıkışından sonra oyuna eklenecek. Grand Operations’ın Battlefield 1 oyuncuları için tanıdık olduğunu da hatırlatalım. Battlefield 1’de Operasyonlar adı altında, bu seçeneğe erişmek mümkün oluyordu. Bunun bir benzeri de Battlefield 5’e eklenecek.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE