Batman Return to Arkham Geliyor

Bir kaç haftadır sadece dedikodudan ibaret olan Batman: Return to Arkham resmi olarak duyuruldu.

Bu yeni oyunda serinin Batman: Arkham Asylum ve Batman: Arkham City olan ilk iki oyunlarını bir araya getirmiş olarak yeni nesil konsollar için çıkacağını resmen doğruladı. Bu pakete ise Batman: Arkham Origins dahil olmayacak.

Batman: Arkham Return’un Duyuru Videosu!

[youtube id=”AWv07fouYvs”]

Unreal Engine 4’e göre uyarlanan iki oyununda olduğu bu paket Xbox One ve Playstation 4 için 26 Temmuz 2016’da Kuzey Amerika’da, 29 Temmuz 2016’da ise Avrupa piyasasındaki raflarda yerini alacak. Oyunları uyarlayan firma olarak Virtuos Games olarak açıklandı. Her iki oyunun da Game of the Year sürümleri olucak. Yani iki oyun için şu ana kadar çıkan tüm DLC’lerin paketin içerisinde olucağından fazlasıyla sevindirdi.

Batman: Return to Arkham, $49.99/€49.99/£39.99 gibi fiyat etiketi ile oyuncularla buluşacak. Oyunun Türkiye için resmi olarak belirlenen fiyatı henüz belli değil.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE