Batman: Arkham Serisinin Yapımcısından Yeni Bir Proje Geliyor

Rocksteady Studios, yeni bir proje üzere çalıştığını söyledi.

Batman: Arkham Knight’ın geliştiricisi Rocksteady Studios çalışanı olan Gaz Deaves, resmi Twitter hesabı üzerinden bir paylaşım yaptı. Bu paylaşımında yeni projelerinin sinyalini veren  Deaves şunları söyledi: “Lütfen sabırlı olun. Şimdilik konuşamadığımızı biliyorum… Ama konuştuğumuz zaman, insanlar akıllarını kaçıracak. Sabırsızlanıyorum. :D”.

Maalesef elimizde bundan fazla bir bilgi yok. Sadece Rocksteady Studios’un büyük bir planları olduğunu biliyoruz; ancak geliştirici ekip, bunu sır gibi saklıyor. Bilindiği üzere Rocksteady Studios’un, tatil yaptığı yani hiçbir oyun geliştirmediği döneminde bile birtakım dedikodular çıkmıştı. Mesela, geliştirici ekibin, Teenage Mutant Ninja Turtles oyunu için çalıştıkları düşünülmüştü ancak geliştirici ekip bunun doğru olmadığını söylemişti. Daha sonra bir Superman oyunu geliştirdikelri ortaya atılmıştı ancak Rocksteady Studios, Batman dışında bir DC oyunu yapmayacaklarını söylemişti.

Dolayısıyla şimdi de elimizde tahminlerden ve dedikodulardan başka bir şey yok. Gaz Deaves’in yaptığı açıklamadan sonra, bize sadece beklemek düşüyor.

Beğendiysen Oyla ! :)

1 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE