Batman: Arkham Knight’ın Batmobile Edisyonu İptal Edildi

Oyunun geliştiricisi ‘’Rocksteady Studios’’, Batman: Arkham Knight’ın ‘’Batmobile Edisyonunun’’ beklenmedik nedenlerden ötürü iptal edildiğini duyurdu.

Resmi forumdan yapılan açıklamada, 200$’a ön siparişle satılan ‘’Batmobile Edisyonun’’ istenilen kalite de üretilememesinden ötürü iptal kararına varıldığı belirtilirken, kullanıcılardan özür dilendi. Ayrıca, ön sipariş verilen platformlardan geri ödemelerin yapılacağı bilgisi de paylaşıldı. İçlerinde Batman, Robin, Nightwing’in olduğu, 52 adet yeni skin içeren bir paketin de herkese ücretsiz olarak geleceği söylenirken, Rocksteady Studios bir nebzede olsa kullanıcıların gönlünü almaya çalışıyor.

Mayıs ayına damgasını vuran ‘’The Witcher 3: Wild Hunt’’ sonrası, Haziran 2015’de lansmanı yapılacak en büyük yapımın ‘’Batman: Arkham Knight’’ olacağı söyleniyor. Oyunun üst düzey grafik kalitesi ve diğer özellikleri, yüksek bir PC sistem donanımına ihtiyaç duyarken, içeriğindeki 18+ içeriklerin bir dönem sansürlenmesi gündeme gelmişti.

GTA 5’den esinlenerek geliştirilen ana karakter dışında farklı karakterlerin de kontrol edilebilmesi özelliği de oyuna dahil edilen bir diğer özellik olduğu yakın zamanda açıklanmıştı. Piyasaya çıkış tarihi birçok kez ertelenmek zorunda kalan oyunun haftaya (23 Haziran) kullanıcıların ilgisine sunulması bekleniyor.

Oyunun Xbox One, PlayStation 4 ve PC sürümleriyle oyun severlerle buluşacağını son olarak belirtelim.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE