Batman Arkham Knight’ın 48.7GB’lık PS4 Dosya Boyutu

Rocksteady Studios tarafından geliştirilen ve Warner Bros’un yayımcısı olduğu serinin son oyunu olan ‘’Batman: Arkham Knight’’ ın PS4’ler için dosya boyutu belli oldu.

PlayStation 4 sürümünde 48.7GB’lık bir download sizleri beklerken, düşük internet hızı olanlar oyunu perakende almayı tercih edebilirler. Oyun, PlayStation Store’da şu an için ön siparişle alınabilir durumda.

Hatırlarsanız, lansman ertelenmesi vakaları ‘’Batman: Arkham Knight’’ için de yaşamıştı. İlk olarak oyunun 2014 yılında çıkması beklenirken, bu tarih daha sonra 2015’in ilk çeyreğine çekilmişti. Son olarak, oyunun PC, PlayStation 4 ve Xbox One sürümleriyle 23 Haziran 2015’de çıkması planlanıyor. Umarız daha fazla gecikme yaşanmaz, GTA 5’in PC sürümünü beklemek, bazı oyun severleri ciddi olarak yıpratmış durumda 🙂

Geçen hafta, Batman: Arkham Knight’ın ‘’Harley Quinn Story Pack’’ isimli DLC ile beraber çıkacağı açıklanmıştı. Harley Quinn karakterini kontrol edeceğiniz ek pakette, Poison Ivy’yi Gotham Polisin’den kurtarmaya çalışacaksınız. Sanırız, Harley Quinnn bu sefer iyilerin tarafında yer alacak, öte yandan DLC’nin ücretli olup olmayacağı bilgisi paylaşılmadı.

Son olarak, oyunun Remaster yapılacağına dair bazı dedikodular dolaşıyordu, bu konuda herhangi bir resmi açıklama henüz yok.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE