Batman: Arkham Knight’a Harley Quinn DLC Geliyor

Oyunun çıkacağı tarih ve yapımcı firmanın Rocksteady Studios olarak açıklandığı tarihten itibaren heyecanla beklenen oyun Batman: Arkham Knight, oyun videolarının ardından sürpriz bir haber verdi. Henüz oyun çıkmadan önce, muhtemelen oyun ile beraber gelmesi muhtemel DLC paketi açıklandı. Sürpriz diyoruz çünkü DLC paketinin içeriği Harley Quinn.

Rocksteady Studios tarafından açıklanan “Harley Quinn Story Pack” isimli DLC yapımcı tarafından açıklandı. İçerik hakkında bilgi verecek olursak, oyunda “Harley Quinn’i kontrol edeceğiz ve kendine özgü hareketleri ve tarzı ile Poison Ivy’i Gotham Polisinin elinden kurtarmaya çalışacağız.”

Firmanın verdiği bu detaylardan yola çıkarsak; “Hikayede Harley Quinn kötü karakter, neden Poison İvy’i kurtarmaya çalışıyoruz ?” diyebilirsiniz. Bu kısmı bende çözebilmiş değilim. Kulislerde dolaşan dedikodularda ise, Batman: Arkham Knight’ta Harley Quinn iyi tarafta olacak diye söylentiler var. Oyun ile çıkacak bu DLC paketi, muhtemelen ücretli olacaktır bilgisinide verelim. Ancak yapımcı firma, ücret konusunda henüz net bir bilgi vermedi.

Oyun severler aslında bu karakter değişimine, Batman:Arkham City oyunundan alışkın. Batman: Arkham City oyununda, Catwoman karakteriyle ufak tefek görevleri yerine getirerek oyuna devam ediyorduk. Fakat, Harley Quinn gibi 3 oyundur kötü rolde gördüğümüz karaktere nasıl bir senaryo yazılacak ve bu senaryo oyuna nasıl aktarılacak, büyük bir merak konusu.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE