Batman Arkham Knight’a, Batgirl’lü DLC Pass Gelecek

Rocksteady Studios’un geliştiricisi, Warner Bros ise yayımcısı olduğu ‘’Batman Arkham Knight’’ için yayımlanacak DLC Pass’da neler olacağı hakkında detaylar paylaşıldı.

40$’a satışa çıkacak DLC Pass, kullanıcılar tarafından oldukça pahalı bulunmuş, ayrıca içeriği hakkında çok fazla detay paylaşılmaması, eleştirilere sebep olmuştu. Oyunculardan gelen geri dönüşler sonucunda, Warner Bros oyuna gelecek bu DLC Pass hakkında daha fazla bilgi vermeye karar verdi.

Arkham serilerinden bir ilk olarak ‘’Batgirl’’u kontrol edebileceğiniz bu DLC Pass sayesinde yeni bir hikâye oyuna eklenecek. Batman’ı bekleyecek yeni görevler ve Gotham City hikâyelerinin yanı sıra, her yarış etabı için farklı bir ‘’Batmobile’’ kullanacaksınız. Son olarak, yeni harita ve Batman, Catwoman, Robin, Nightwing için yeni karakter skinleri dâhil edilmiş olacak. 40$’a bu kadar ek içeriğin çok az olduğunu söyleyen kullanıcı yorumları gördüğümüzü belirtelim. Öte yandan, Warner Bros tüm detayları henüz açıklamadı, ilerleyen günler de daha fazla bilgiye sahip olabiliriz.

İlk olarak 2014’ün sonuna doğru oyun severlerle buluşması beklenen ‘’Batman Arkham Knight’’ ın, son olarak 23 Haziran 2015’de PC, Xbox One ve PlayStation 4 sürümleriyle piyasaya çıkması planlanıyor.

GTA 5’de olduğu gibi istediğiniz karakterleri kontrol edebileceğiniz oyunda, ayrıca bazı 18+ sahnelerin yer alacağı bilgisi de paylaşılmıştı.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE