Batman: Arkham Knight İçin Yeni Bir Fragman Yayımlandı

Oyunun yayımcısı Warner Bros, ‘’Batman: Arkham Knight’’ için yeni bir fragman daha yayımladı.

Batman dışında Robin, Catwoman, Nightwing gibi oyundaki diğer karakterleri göreceğiniz video da ayrıca, GTA 5’de olduğu gibi kontrol edebileceğiniz karakteri de duruma göre değiştirebileceksiniz. O kadar zor bir piyasaya geliyorlar ki, oyun severlere mümkün olduğu kadar her türlü olanağı ve özgürlüğü vermek durumundalar.

Yakın tarihte, oyun içerisinde yer alan bazı 18+ kategorisindeki bazı bölümlerin kaldırılması söz konusu olmuş, oyunun direktörü Sefton Hill yaptığı açıklamada herhangi bir bölümün kaldırılmaması konusunda Warner Bros’la konuştuklarını söylemişti. Son durumda, ne olacağını henüz bilmiyoruz,öte yandan kaldırılması planlanan bölümlerin, oyunun bütünlüğünü etkileyeceği konuşuluyordu.

Geçen hafta, PC sistem gereksinimleri de açıklanan oyun için, ‘’Nvidia GeForce GTX 980’’ gibi sağlam bir ekran kartına sahip olunması tavsiye edilmişti.

İlk olarak 2014 yılı içerisinde piyasaya çıkması planlanan ‘’Batman: Arkham Knight’’ ın lansman tarihi son olarak 23 Haziran 2015 olarak belirlenmişti. Oyun, PC, PlayStation 4 ve Xbox One’lara gelecek. Son çıkan fragmanı aşağıda ilginize sunuyoruz.

[youtube id=”CINA288fZUs”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE