Batman: Arkham Knight Ertelendi

Geliştirici ve yapımcı firma ortak bir karar ile Batman: Arkham Knight’in 23 Haziran 2015 tarihine ertelendiği haberini verdi. Haber, oyunun resmi twitter adresinden duyuruldu. Oyun ilk duyurulduğu tarihte, 2014 yılında çıkacaktı fakat bu tarihi 2015 erteleyen Rocksteady Studios bugün yaptığı duyuru ile oyunu ikinci kez ertelemiş oldu.

Erteleme haberlerine GTA 5’in PC versiyonundan alışkınız. Batman:Arkham Knight’ta, umarım çıkacağı güne kadar bir erteleme daha almadan söz verildiği gibi 23 Haziran 2015 tarihinde çıkar.

Bu senenin en çok beklenen oyunlarından biri olan Batman:Arkham Knight’ta, erteleme ile birlikte oyuncuları hüsrana uğratmamak adına Rocksteady Studios birde yeni oynanış videosu yayımladı. Evet video çok güzel, ancak bu video ile birlikte oyuncular iyice sabırsızlandı ve bana kalırsa böyle bir videoyu vermeden bekletseler daha iyi olabilirdi.

Bunlara ek olarak Rocksteady Stuios’un, eski Arkham oyunlarına Remaster yapılacağı söylentisi yayıldı. Üzerine basa basa belirtmek isteriz ki bu bir söylenti ve henüz netleşen bir haber yok. Resmi bir açıklama geldiği zaman, yine ilk defa TurkGamer’da duyacağınızın garantisini verebiliriz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE