Bates Motel 2 Sene Daha Ekranlarda Olacak

ABD’ninli kablo tv kanalı A&E, Bates Motel dizisine 4. ve 5. sezon için onay vererek sözleşmeyi 2 yıl daha uzattı.

Alfred Hitchcock’un yönetmenliğini yaptığı kült film “Psycho (Sapık)” ‘nun dizi uyarlaması olan Bates Motel, 2017 yılına kadar ekranlarda olacak. 2013 yılında başlayan ve yaratıcısı tarafından 5 sezon sürmesi planlanan dizi, böylece amacına ulaşmış oldu. Dizinin daha fazla uzatılıp uzatılmayacağı ise henüz bilinmiyor.

A&E ‘de yayımlanan bir diğer dizi olan “The Returned” ise, oldukça düşük bulunan reytingleri sebebi ile iptal edildi. Sadece 1 sezon yayımlanan dizi, aynı isimde ekranlarda olan Fransız yapımın uyarlamasıydı. Bu iptalle birlikte, A&E kanalının elinde sadece Bates Motel dizisi kaldı. Eğer yeni bir anlaşma olmaz ise, kanalda önümüzdeki sezon yalnız bir dizi yayımlanacak.

Öte yandan, 5. sezonu da  garantilemesiyle birlikte Bates Motel, kanalda en uzun süre yayımlanan dizi rekorunu da kırmış oldu. Kablolu kanallardan biri olan A&E ‘de, şu ana kadar hiç bir dizi 5. sezonunu görememişti.

Vera Farmiga, Freddie Highmore ve Max Thieriot gibi oyuncuların yer aldığı dizide, anne saplantılı Norman Bates’in gençliği anlatılıyor. Her sezonu 10 bölüm olan dizide, her bölüm ise 45 dakikadan oluşuyor. Dizi 2013 yılında Emmy ödüllerinde, drama dalında en iyi kadın oyuncu kategorisinde aday gösterilmiş ancak ödülü Homeland dizisine kaptırmıştı.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE