Başrolünde Jennıfer Lawrence’in Oynadığı Red Sparrow’un Fragmanı Yayımlandı

Yönetmenliğini Francis Lawrence’in yaptığı ve 2 Mart 2018’de vizyona girecek olan filmin, fragmanı yayımlandı.

Red Sparrow, bir aksiyon filmi. Filmde, baştan çıkarma sanatını kullanan bir ajanın hikayesi anlatılıyor. Filmde bol bol aksiyon ve şiddet olacak. Hikayedeki bu ajanı ise, Jennifer Lawrence canlandırıyor. Başarılı oyuncuyu hep farklı rollerde izlemiştik. The Hunger Games serisindeki aksiyon ögelerini bırakırsak; Lawrence’in daha önce bol aksiyonlu bir ajan filminde oynamadığını söyleyebiliriz. Hızla yükselen bu genç oyuncuyu, farklı bir rolde izlemek izleyiciler için de hoş bir deneyim olabilir.

Red Sparrow’un yönetmeni Francis Lawrence ise, Constantine, I Am Legend ve Water for Elephants gibi filmlerin dışında The Hunger Games’in yönetmenliğini yapmıştı. Bu film de Lawrence’in Mother!’dan sonraki ilk büyük yapımı olacak. Bilindiği üzere Mother! da, Toronto Film Festivali’nde ilk gösterimini yapmıştı.

Red Sparrow’un kadrosunda Jennifer Lawrence’in dışında; Joel Edgerton‘ın paylaştığı filmde Matthias Schoenaerts, Jeremy Irons, Charlotte Rampling, Joely Richardson ve Mary-Louise Parker da bulunuyor. Bu filmin, Jason Matthews‘ın kitabından beyaz perdeye uyarlandığını da belirtelim.

Senaryosunu Justin Haythe ve Eric Warren Singer’ın yazdığı Red Sparrow, 2 Mart 2018’de gösterime girecek. Filmin fragmanını ise, aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE