Avatar 2’nin Vizyon Tarihi Ertelenebilir

İlk olarak Aralık 2016’da vizyona gireceği açıklanan Avatar 2 filmi, 2017 yılına ertelenmişti. Gelen açıklamalar sonrasında, filmin biraz daha ertelenebileceği konuşuluyor.

İlk filmi 2009 yılında vizyona giren Avatar serisinin, merakla beklenen 2. filmi için; filmin yönetmeni James Cameron’dan kötü bir haber geldi. Filmin, bir kez daha ertelenebileceği açıklandı.

2 milyar dolardan fazla yapılan gişe hasılatı ile rekor kıran ilk filmin ardından; 3 film daha çekileceği ve Avatar serisinin dörtleme olacağı açıklanmıştı. 2. filmde James Cameron, Pandora gezegeninde yaşayan Na’vi halkının köklerine inerek; evrenin sınırını genişletmek istediğini belirtmişti.

Cameron, geçtiğimiz Aralık ayında verdiği röportajda; Pandora dünyasındaki bütün yaratıkların, manzaraların tasarımlarının tamanlandığını açıklanmıştı. Senaryo yazımının henüz devam ettiğini, teknolojik altyapı ve sahne planlamasının da hazır olduğunu belirten Cameron, artık her şey için hazır olduklarını söyledi.

İlk filminden yaklaşık 8 sene sonra vizyona girecek olan Avatar 2’nin; ilk filmin rekorunu kırıp kıramayacağı ise merak konusu. Serinin 3. ve 4. filmlerinin ise; birer yıl ara ile vizyona gireceğini de hatırlatalım.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE