AuraVisor Sanal Gözlüğü Kickstarter’da Hedefe Çok Yakın

İngiliz girişimci James Talbot’un önderliğinde geliştirme çalışmaları devam eden sanal gerçeklik gözlüğü ‘’AuraVisor’’ Kickstarter kampanyasında hedefine ulaşmak üzere.

100.000 İngiliz Sterlini toplamak için başlatılan Kickstarter’ın bitmesine 22 günlük bir süre kalmasına rağmen şu an için 95.442 Sterlin toparlanmış durumda. Bağış kampanyasında şu an için 573 katılımcı yer alırken ilgi her geçen gün artmaya devam ediyor. Yapılan tahminlere göre hedeflenen tutarın oldukça üzerinde bir rakamla Kickstarter’ın sona ermesi bekleniyor.

2016’nın ilk aylarında piyasaya sunulacak olan yeni cihazın en belirgin özelliği herhangi bir platforma ihtiyaç duymadan tek başına kullanılabiliyor olması. HDMI kablosu sayesinde oyun konsollarına bağlanıp sanal gerçeklik tecrübesi yaşamanıza imkân veren AuraVisor, ayrıca 2D olan videoları 3D’ye çeviriyor ve YouTube’de yer alan 360 derece olan videoları izlemenize olanak sağlıyor. 5 inçlik ekranının yanında 1080p kalitesinde videolar izleyebileceğiniz cihazın ayrıca 32GB kapasiteli hafıza kartı bulunuyor.

Dünya teknoloji devleri Sony, Microsoft, Facebook, HTC&Valve kendi ürünlerini piyasaya sürmeye hazırlanırken, AuroVisor’un nasıl rekabet edeceği merakla bekleniyor.

Kickstarter üzerinden yapacağınız bağış tutarına göre sanal gerçeklik gözlüğünü ön siparişi verebilirsiniz, ürünün Nisan – Mayıs 2016’da kullanıcılara yollanması planlanıyor.

auravisor kickstarter

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE