‘’Attack on Titan’’ ın Oyunu 12 Mayıs’ta Piyasaya Çıkacak

Dünyaca ünlü manga serisinin, oyun versiyonu ‘’Attack on Titan’’ ın 12 Mayıs 2015’de piyasaya çıkacağı duyuruldu.

Nintendo 3DS el konsolları için çıkacak oyunun satış fiyatı 39.99$ olarak belirlenirken, ayrıca satın alanlara ‘’Attack on Titan’’ teması hediye edileceği belirtildi. Telif haklarından dolayı oyunun Avrupa pazarı için ‘’Shingeki no Kyojin: Humanity in Chains’’ adı altında çıkacağı belirtilirken, henüz bir lansman tarihi açıklanmadı.

Tam ismi ‘’Attack on Titan: Humanity in Chains’’ olacak oyun için yayımlanan tanıtım videosunu aşağıda ilginize sunuyoruz.

’Attack on Titan’’ mangasının İlk sayısı 9 Mart 2009’da yayımlandı. İnsanlar, ırklarını tehdit eden devlerden (titan) korunmak için yüksek duvarların içine şehirler kurmuşlardır. Yaklaşık bir asır boyunca, devlerin tehdidinden uzak yaşayan insanların hayatı, bir gün ortaya çıkan devasal bir titanın saldırıyla alt üst olur. Hikâyenin kahramanı olan ‘’Eren’’in annesi de işte bu saldırı da ölür. Yakın arkadaşı Armin Arlert ve kız kardeşi Mikasa Ackerman’la beraber tüm devleri öldürmeye yemin eden ‘’Eren’’ in intikam hikâyesi böylelikle başlar.

Şu ana kadar 65 sayı çıkaran manga, ayrıca 2014’de Japonya’da en çok satılan Manga olmaya başardı. Ülkemizde, Şubat 2015’den itibaren yayımlanan manga, ‘’Titan’a Saldırı’’ ismiyle satılmaktadır.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE