ASUS Wolfteam Ligi Sezon Şampiyonu, FOX Gaming’de Belli Olacak

1907 Fenerbahçe ile HWA Gaming takımları 17 Ağustos Cuma günü sezon şampiyonu olmak için mücadele edecek.

Netmarble Türkiye tarafından Wolfteam oyunu için ASUS sponsorluğunda düzenlenen ASUS Wolfteam Türkiye Kupası Mavi Sezon Finali, 1907 Fenerbahçe ve HWA Gaming takımlarının büyük mücadelesine sahne olacak. Ligi zirvede tamamlayan iki takım 17 Ağustos Cuma günü saat 13.00’te karşı karşıya gelecek.

ASUS Wolfteam Türkiye Kupası Mavi Sezon’u Türkiye’nin en güçlü Wolfteam Espor takımlarının kıyasıya mücadelesine sahne oldu. 1907 Fenerbahçe, Galatasaray Espor, HWA Gaming, Galakticos, Team Turquality, Youth Crew, Dark Passage ve Ice Esports takımları ligde büyük kupayı kaldırmak için yeteneklerini sergiledi. Mavi Sezonu 1907 Fenerbahçe 34 puanla lider olarak kapatırken HWA Gaming 21 puanla ligi 3’üncü sırada tamamladı.

1907 Fenerbahçe Espor Takımı Başkanı Sina Afra, final heyecanını şu sözleriyle belirtti: “Wolfteam Türkiye finalinde 1907 Fenerbahçe espor olarak şampiyonluk hedefiyle mücadele edeceğimizden heyecanlıyız. Türkiye’de Esporun yaygınlaşması için bu gibi finallerin çok değerli olduğunu biliyoruz. Netmarble’a teşekkür ediyoruz. Yolumuz açık, şansımız bol olsun.”

HWA Gaming takımının sahibi Ahmet Taruz, “HWA Gaming olarak katıldığımız her organizasyonda hedefimiz şampiyonluk, Wolfteam’de son şampiyon unvanı ile çıkacağımız final maçında her iki takıma da başarılar dilerim.” dedi.

ASUS Wolfteam Türkiye Ligi’nin final maçı, FOX’un oyun kanalı “FOX Gaming” üzerinden, YouTube’tan canlı olarak izlenebilecek. Bu maçın 17 Ağustos Cuma günü saat 13.00’te olacağını da hatırlatalım.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE