Assassin’s Creed’in Yeni Oyunu Hakkında Detaylar Geldi

Ubisoft’un başarılı yapımı Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu hakkında açıklamalar yapıldı.

Bu efsane serinin yeni oyunu hakkında gelen bilgiler ise şu şekilde: “Assassin’s Creed Empire” adını alacak bu yeni oyundaki ana karakter, firavunlar zamanında yaşayan eski bir köle. Firavun olunca da doğal olarak oyunun geçeceği mekân Antik Mısır oluyor. Karakterin suikastçı kariyeri, kölelere karşı uygulanan zulüm ve işkenceden dolayı başlıyor. Bu acıları onlara çektirenlere karşı kin tutan kahraman, intikam almak amacıyla suikastçı kimliğine bürünmeye başlıyor.

Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu ile ilgili ana hikâye dışında bir haber daha geldi. Fakat bu haber Ezio hayranlarını üzecek gibi gözüküyor. Ubisoft, gelecek oyundaki yeni karakterin bütün serinin yıldızı olmasını amaçladığını söyledi. Bu haber ile Ezio hayranlarının hayal kırıklığına uğradığını söyleyebiliriz. Bilindiği üzere Ezio; Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed: Brotherhood ve Assassin’s Creed: Revelations oyunlarının ana karakteri idi.

Ubisoft ayrıca yaptığı açıklamada, oyunun çıkış tarihinin 2017’nin sonbaharı olacağını söyledi.

Daha önce piyasaya çıkardığı birçok oyunuyla grafik, dövüş mekanikleri ve animasyonlar bağlamında bizleri oldukça tatmin eden Assassin’s Creed serisinin bu başarısını sürdürmesini bekliyoruz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE