Assassin’s Creed’den Yeni Haberler Var

Ubisoft’un sevilen oyunu Assassin’s Creed serisi hakkında önemli açıklamalar yapıldı.

Ubisoft’un CEO’su Yves Guillemot’un Gamespot’a verdiği demeçte uzunca bir süre seriye yeni oyun gelmeyeceğini belirtti. Bunun yanı sıra, seriye gelecek son oyunun şu ana kadar yayımlanan en iyi oyun olmasını hedeflediklerini açıkladı. Farklı tarzda bir oyun yapmayı hedeflediklerini belirten Guillemot, oyun severlerin karşısına çok daha iyi bir şekilde çıkmak istediklerini vurguladı.

Merak edilen konu yeni oyunun piyasaya çıkış tarihi olurken, Yves Guillemot oyunun ne zaman çıkacağı konusunda kesin bir tarih olmadığını dile getirdi. Eylül başında basında yer alan haberlerde Assassin’s Creed Empire isminde olacak yeni oyunun 2017’de çıkacağına dair bilgiler yer alıyordu. Fakat Guillemont’un yaptığı açıklamaların ışığında oyunun tamamen hazır olması için daha fazla zamana ihtiyaç duyulduğu anlaşılıyor.

İlk olarak 2007 yılında piyasaya çıkan Assassin’s Creed serisine her sene yeni oyun yayımlanmış durumda. Serinin bazı yapımları isteneni verememiş olsalarda oyunun genel olarak başarılı bir grafik çizdiğini söylemek mümkün.

Son olarak, Ekim 2015’de Assassin’s Creed Syndicate, Xbox One, PS4 ve PC sürümleriyle oyun severlere sunulmuştu.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE