Assassin’s Creed Valhalla Yeni Video Geldi!

Ubisoft’a ait tam 15 farklı stüdyo tarafından geliştirilen Assassin’s Creed Valhalla ile ilgili yeni bir video yayınlandı. 2 dakika 31 saniye uzunluğunda ki videoda oyunda canlandıracağımız karakter olan Eivor’un yazgısı ele alınıyor.

Tüm oyun platformlarına 17 Kasım tarihinde çıkacak olan oyun şimdiden tartışmaları beraberinde getirmeyi başardı. Oyuncuların bir kısmı gameplay videolarından sonra oyunun bir önceki oyundan farklı bir şey sunmadığını dile getirirken, başka bir kesimde oyunun bir önceki oyunların üstüne koyarak çok daha iyi bir hale geleceğine inandığını söylüyor.

Tüm bu tartışmalar oyun çıktıktan sonra netlik kazanacaktır. Biz şimdilik Ubisoft’un bizimle paylatığı videolar üzerinden yorum yapmaya devam edelim..

Unutmadan söylemek gerek, AMD yeni işlemci kampanyasında Assassin’s Creed Valhalla Standart Edition’ı hediye olarak müşterilerine veriyor. Kampanya dahilinde bir AMD işlemci aldığınızda oyun ücretsiz olarak sizin olacak.

Bugün paylaşılan Assassin’s Creed Valhalla Eivor’un Yazgısı Videosu;

İşletme mezunu oyun delisi, konsol aşığı, yayın yapmayı ve yazı yazmayı seven bir insan. Donanım ve yazılım konularında kendine has özellikleri var.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up