Assassin’s Creed The Ezio Collection Geliyor

Assassin’s Creed serisinin en çok sevilen karakteri Ezio, üç oyunu ile yeni nesil konsollar, PS4 ve Xbox One için geri geliyor.

Bilindiği üzere Ezio, Assassin’s Creed serisinin en ünlü kahramanı olmayı başardı. Tam ismi Ezio Auditore da Firenze olan bu kahraman, başrol olduğu üç oyunuyla tekrar Assassin’s Creed hayranlarıyla buluşacak. Assassin’s Creed II, Brotherhood ve Revelations oyunları Ezio sayesinde oldukça başarılı bulunmuştu. Başka hiçbir karakterin Ezio kadar popülerleşemediğini söyleyebiliriz.

Ubisoft yeni bir açıklama yaparak, Ezio’yu yeni bir koleksiyon paketiyle tekrar Assassin’s Creed oyuncularıyla buluşturacağını açıkladı. Assassin’s Creed the Ezio Collection, yenilenmiş grafikleriyle eski oyunlarını içinde barındırıyor. Ayrıca bu koleksiyon paketinde oyunlara ek olarak, Ezio’yu anlatan kısa animasyon hikâyelerinin de olacağı belirtildi. Yeni nesil konsollar, PS4 ve Xbox One için satışa çıkacak olan bu yeni koleksiyon paketinde; Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed Brotherhood ve Assassin’s Creed Revelations oyunları bulunacak.

Assassin’s Creed hayranlarının merakla beklediği Assassin’s Creed The Ezio Collection’ın, 15 Kasım’da Kuzey Amerika’da ve daha sonra da 17 Kasım’da Avrupa’da satışa sunulacağını da hatırlatalım.

Bu koleksiyon serisinin tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

[youtube id=”YzjCC7Uwnj0″]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE