Assassin’s Creed Origins’in Yaklaşık 40GB İndirme Boyutu Olacak

Beklenen oyun Assassin's Creed Origins'in indirme boyutu belli oldu. 

Üç hafta sonra serinin hayranlarıyla buluşacak olan oyun, Assassin’s Creed Origins, resmi Xbox Mağaza sayfasında güncellenince, indirme boyutu da ortaya çıktı. Assassin’s Creed Origins, tam 42.3GB’lık bir indirme boyutuna sahip olacak. Tabii bu, Xbox One sürümü için böyle. PlayStation 4 ya da PC için bu boyut değişebilir. Tabii değişse de en fazla 1GB’lık bir oynama yapacağı düşünülüyor.

Assassin’s Creed Origins’in 42 GB’lık bir indirme boyutuna sahip olması yüksek gelebilir, zira interneti kotalı kullananların bu konuda zorlanabileceğini biliyoruz. Ancak günümüzde bütün AAA oyunlarının buna benzer boyutlara sahip olduğunu da belirtelim.

Oyuncuların Assassin’s Creed Origins oynarken, Eski Mısır’da istedikleri gibi dolaşabilmeleri için de oyuna bir mod eklenecek; Assassin’s Creed: Antik Mısır Keşif Turu. Bu mod da 2018’in başlarında, bütün Assassin’s Creed Origins oyuncularının ücretsiz bir güncelleme ile alabileceği bir mod olacak.

Assassin’s Creed Origins’in 27 Ekim 2017’de piyasada yerini alacağını da belirtelim. Sevilen serinin son oyunu PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için gelecek.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE